top of page
Dancing in the Mist

Arvustused

Arvustused: Testimonials

Tere Sven. 
Tahtsin Sind veel tänada väga hästi juhitud ôhtu eest ja hea tuju loomise eest. 
Aitäh Aitäh aitäh.
Paljud kiitsid hea ôhtujuhi valiku eest. Tänan Sind, et tegid minu sünnipäeva kôigijaoks veel toredamaks.

Mari-Liis

Tere Sten

Oleme nüüd enamvähem oma suurest peost toibunud, emotsioonid on endiselt laes ja kriipsud kõrvuni koguaeg. Ilma sinuta poleks see päev nii imeline olnud, suur-suur aitäh sulle kõige eest!
Meil oli nii lõbus ja tagantjärgi mõeldes sai see ilus päev justkui liiga kiiresti otsa. Aitäh, et andsid oma asendamatu panuse sellesse päeva ning aitäh, et tõid meile ka Bossenova esinema.
Kõik etteasted, detailid ja sõbrad, pered lisaks - oeh, ei ole olemas piisavalt sõnu kirjeldamaks seda, mida me siiani tunneme.
Sten sina olid tasemel ja sinu vahva õde täiendas seda komplekti veel ägedamaks. Veel kord suur aitàh, kniks ja kummardus teile mõlemale! ;)

Vingeid üritusi sulle tulevikku!
Sinu suured fännid Ott ja Maarja :)

Ott & Maarja

Sten on super õhtujuht/pulmaisa. Puudus igasugune varasem kogemus ja kokkupuude Steniga ning nägemus temast kui

pulmaisast, kuid ta sai suurepäraselt pulma juhtimisega hakkama. Igati abivalmis, meeldiv ja vastutulelik, kõik saab alati lahendatud. Ja mis peamine, ei olnud pealetükkiv oma

ideede ja mõtetega.

SuperSoovitan!

Diana

Soovitan soojalt! Väga tore üllatuspidu oli! Pidu läks käima, vaheldusrikas ja huvitav! Hea muusika!! Nalja sai nabani....rahvale väga meeldis!

Piret

Hei!
Nüüd kui juba nii mõnigi nädal on mööda läinud, on eriti hea meel meenutada pidu, üht vahvat pidu, mis tänu sinule just nõnda hea sai! Aitäh sulle veelkord tõsiselt suure panuse eest ema Anu juubeli toimumisel!

Egert

Aitäh, et tegid meie peo nii lõbusaks ja saame meenutada meie päeva hea emotsiooniga. Sten on hea pulmaisa, kes kaasab tegevusse kõik inimesed. Ta pole suu peale kukkunud ja on hea jutu ning naljasoonega inimene.

Lilian

Tänu Stenile sai minu juubelipidu hoogsalt käima ning kestis varajaste hommikutundideni. Soovitan siiralt - eriti neile kes soovib õhtujuhti ja dj-d ühes. Tänan meeldejääva õhtu eest. On mida meenutada :)

Annika

Tänan väga hästi korraldatud peo eest! Meie jäime kõigega väga rahule ning külalised samuti. Suur aitäh, et meie jaoks nii olulise päeva sujuvalt läbi viisite :)

Marianne

Suuresti tänu Stenile oli meil eriliselt äge pulmapidu! Ta teab, kuidas publikut tantsupõrandale tõmmata ning üleüldse lõi ta meie pulmas meeldejääva õhkkonna! Soovitan!
:)

Marju

Kiidan ja klientidele ning tuttavatele soovitanud ka !👏👏

Piret

Tahtsime väga tänada nii tubli töö eest!
Me jäime väga väga rahule kõigega. Tooksin välja olulised punktid mis mulle olid väga olulised ja said nii suurepäraselt korraldatud sinu poolt.
-kogu pidu oli ilusti sinu käte vahel, super! Oluline oli mulle, et keegi juhiks tugevalt ja kehtestatult!
-ajaliselt oli kôik paigas nagu môtlesime ja kôik kulges tegelikult mônusalt ja rahulikult
-olete inimesena hästi meeldiv, rahulik, teadlik, arvestav, aitav jne
-kõik külalised jäid peoga ülimalt rahule
-tegid suurepärast koostööd esineja, fotograafi jtja ka meiega😊
ausaltöeldes kôik oli suurepàrane ja mis mul veel tahta, pidu õnnestus 200%👍
Vabanda, et juba sinatan kuid nii vahva inimesega tahadki sinapeal edasi suhelda😊kui sa ei ole vastu😄
Ainult mis naljakas tagasiside pôgusalt seal koahpeal sain oli see, et vastuvôtt oli nagu presidendi vastuvôtt🤣ja nad ei saanud kuidagi personaalselt kingitusi mulle jagada. Eks seda siis saab teadmiseks vôtta tulevikus😅mul endal ka.
Aga kindlasti soovitame alati kôigile sind ja küll meil veel neid suuremaid pidusid tuleb siis juba kergem ôhtujuhi otsimisega. Loodan, et jaksad seda ametit kaua veel vedada😅😊
Aga mis muud, ikka palju pidusid soovides!

Katrin ja Allan

Tere. Tahtsin tänada suurepärase õhtujutimise ja korraldamise eest. Oleme ka lõpuks ilusti taastunud ja tõesti kiidusõnad jäävad natukene hiljaks Paljud küsisid ka teie nime, loomulikult jagasin seda rõõmuga. Jääme ootama 360 kaamera videoklippe. Teile suurepäraseid pidusi. Kindlasti, kui taas vaja õhtujuhti- kirjutame Hea on teada, et ka Tartust on võimalik leida väga head õhtujuhti Lugupidamisega

Margit

bottom of page