top of page
Dancing in the Mist

Arvustused

Arvustused: Testimonials

Tere Sven. 
Tahtsin Sind veel tänada väga hästi juhitud ôhtu eest ja hea tuju loomise eest. 
Aitäh Aitäh aitäh.
Paljud kiitsid hea ôhtujuhi valiku eest. Tänan Sind, et tegid minu sünnipäeva kôigijaoks veel toredamaks.

Mari-Liis

Tere Sten

Oleme nüüd enamvähem oma suurest peost toibunud, emotsioonid on endiselt laes ja kriipsud kõrvuni koguaeg. Ilma sinuta poleks see päev nii imeline olnud, suur-suur aitäh sulle kõige eest!
Meil oli nii lõbus ja tagantjärgi mõeldes sai see ilus päev justkui liiga kiiresti otsa. Aitäh, et andsid oma asendamatu panuse sellesse päeva ning aitäh, et tõid meile ka Bossenova esinema.
Kõik etteasted, detailid ja sõbrad, pered lisaks - oeh, ei ole olemas piisavalt sõnu kirjeldamaks seda, mida me siiani tunneme.
Sten sina olid tasemel ja sinu vahva õde täiendas seda komplekti veel ägedamaks. Veel kord suur aitàh, kniks ja kummardus teile mõlemale! ;)

Vingeid üritusi sulle tulevikku!
Sinu suured fännid Ott ja Maarja :)

Ott & Maarja

Sten on super õhtujuht/pulmaisa. Puudus igasugune varasem kogemus ja kokkupuude Steniga ning nägemus temast kui

pulmaisast, kuid ta sai suurepäraselt pulma juhtimisega hakkama. Igati abivalmis, meeldiv ja vastutulelik, kõik saab alati lahendatud. Ja mis peamine, ei olnud pealetükkiv oma

ideede ja mõtetega.

SuperSoovitan!

Diana

Soovitan soojalt! Väga tore üllatuspidu oli! Pidu läks käima, vaheldusrikas ja huvitav! Hea muusika!! Nalja sai nabani....rahvale väga meeldis!

Piret

Hei!
Nüüd kui juba nii mõnigi nädal on mööda läinud, on eriti hea meel meenutada pidu, üht vahvat pidu, mis tänu sinule just nõnda hea sai! Aitäh sulle veelkord tõsiselt suure panuse eest ema Anu juubeli toimumisel!

Egert

Aitäh, et tegid meie peo nii lõbusaks ja saame meenutada meie päeva hea emotsiooniga. Sten on hea pulmaisa, kes kaasab tegevusse kõik inimesed. Ta pole suu peale kukkunud ja on hea jutu ning naljasoonega inimene.

Lilian

Tänu Stenile sai minu juubelipidu hoogsalt käima ning kestis varajaste hommikutundideni. Soovitan siiralt - eriti neile kes soovib õhtujuhti ja dj-d ühes. Tänan meeldejääva õhtu eest. On mida meenutada :)

Annika

Tänan väga hästi korraldatud peo eest! Meie jäime kõigega väga rahule ning külalised samuti. Suur aitäh, et meie jaoks nii olulise päeva sujuvalt läbi viisite :)

Marianne

Suuresti tänu Stenile oli meil eriliselt äge pulmapidu! Ta teab, kuidas publikut tantsupõrandale tõmmata ning üleüldse lõi ta meie pulmas meeldejääva õhkkonna! Soovitan!
:)

Marju

Kiidan ja klientidele ning tuttavatele soovitanud ka !👏👏

Piret

bottom of page